Dağıtım

1. Türkiye'nin her yerinden enguzelhediyem.org web sitemiz aracılığıyla sipariş oluşturabilirsiniz. Siparişinizi sitemize üye olarak ya da üye olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Üye olmanız, sonraki kullanımlarınızda size kolaylık sağlayacaktır.

2. Sipariş ekranındaki seçeneklerden birini işaretleyerek hediyenizi nasıl değerlendireceğinizi belirleyebilirsiniz:

a- Adresime gelsin.

Mealinizi kendiniz alıp okuyabilir ya da sevdiklerinize elden bizzat hediye edebilirsiniz.

b- Başka adrese gitsin.

Adreslerine göndererek dostlarınızı hediyenizle sevindirebilirsiniz.

c- “HEDİYE HAVUZU”nda kalsın.

Meal okumayı çok isteyen ama satın alma imkanı bulunmayan okurlara gönderilmek üzere havuza bırakabilirsiniz. Ücretsiz kitap talep edenlere bu havuzdan hediye meal gönderilecektir. Hiç tanımadığınız insanları sevindirmek ve hayır dualarını almak için bu güzel fırsatı değerlendirebilirsiniz.

3. Aynı anda dilediğiniz kadar meal hediye edebilir veya çok sayıda farklı adrese gönderim yapabilirsiniz. Birden fazla adrese gönderme durumunda, her adres için ayrı bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir. Sipariş edilen meal adedine göre her adres için ayrı kargo ücreti tahakkuk edebileceği unutulmamalıdır. Kargo ayrıntıları hususunda SSS (Sık Sorulan Sorular)'da "Kargo Ücreti Ne Kadar?" başlığını inceleyebilirsiniz.

4. Ödemenizi eft-havale yöntemiyle ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz. Ödeme sistemimiz SSL sertifikalı ve Server Yayınları güvencesindedir.

5. Ödemeniz alındıktan sonra hediyeniz belirlenen adres/ler/e 2-3 iş gününde teslim edilecektir.